Broken Soul

...

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

In my heart

In jos 
AutorMesaj
Alicia Redbird

Data de inscriere : 12/01/2011

MesajSubiect: In my heart    Mier Ian 12, 2011 9:43 pm

Stateam in camera mea ingandurata. Nu aveam chef de nimic. Din cand in cand mai zornaiam din chitara. Am oftat adanc si am inceput sa cant o melodie lenta si totusi profunda. Ceva ce imi placea foarte foarte mult si era pe gustul muzicii mele pe care o cantam cand eram trisita. Am acompaniat si cu vocea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Amaro
Admin

Data de inscriere : 11/01/2011

MesajSubiect: Re: In my heart    Mier Ian 12, 2011 9:48 pm

Desii era foarte nespecific mie sa-mi parasesc camera atat de devreme in zi,nu am mai putut sta acolo nici macar un minut.Zgomotele auzite,fragmentele de actiuni ce se tot plimbau prin mintea mea ma scoteau din sarite si eram satul de toate chestiile astea.As fi dat vina pe oboseala daca,de cand am venit aici nu as fi dormit mai tot timpul.Ma plimbam singur pe coridoarele pustii ale conacului,lasandu-ma cuprins de intunericul ce salasluia acolo.Trecand pe langa o usa,aud o melodie ce-mi atrase destul de mult atentia.Credeam ca locul asta era pustiu insa separea ca administratorul conacului chiar nu glumise cand mi-a spus ca avea sa deschida locul asta spre cazare.Curios cine a avut curajul sa vina aici,bat in usa,asteptand apoi sa mi se deschisa
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://broken-soul.forumgratuit.ro
Alicia Redbird

MesajSubiect: Re: In my heart    Mier Ian 12, 2011 9:51 pm

-Intra ... am spus oprind sunetele chitarii si privind spre usa.
Nu imi statea in fire sa permit cuiva sa intre in camra mea. Mai ales cand nu imi placea cum sunt imbracata sau cand eram intrerupta dintr-o activitate. Dar de aceasta data ma plictiseam.
Sus In jos
Amaro
Admin

Data de inscriere : 11/01/2011

MesajSubiect: Re: In my heart    Mier Ian 12, 2011 9:54 pm

Auzind acele cuvinte mi-a fost de-ajuns ca sa stiu ca intradevar acolo era o fiinta vie.Deschid usa,nu mult,doar cat aveam nevoie sa intru.Las la iveala vestimentatia complet alba intr-un contras perfect cu pielea-mi alba si ochii negrii complet mati.Imi tineam o mana in buzunar,folosindu-ma de cealalta ca sa inchid usa.Imi indrept privirea spre cea ce era in camera,observand ca era o fata.Devenea oarecum interesant
-Salut,scuze deranjul
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://broken-soul.forumgratuit.ro
Alicia Redbird

MesajSubiect: Re: In my heart    Mier Ian 12, 2011 9:58 pm

-Buna ... nu e deranj, spun ridicandu-ma si puand chitara la loc. Aseaza-te nu mananc oameni ... din cate stiam, spun zambind subtil. Cu ce te pot servi? il intrb pe baiat zambit putin stanjenita de vestimentatia mea. O rochita putin transparenta si scurta.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: In my heart    

Sus In jos

In my heart
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Broken Soul :: Conacul :: Camere-
Mergi direct la: